Kerst eten in Purmerend
Kerstdagen zonder stress? Kom uit eten in stijl
Geen gedoe in de keuken of volle borden afwassen – bij Brasserie 1434 vier je kerst ontspannen met goed eten, gezellige sfeer en persoonlijke service. Op de Koemarkt in Purmerend serveren we kerstontbijt, lunch, borrel én diner. Kies je moment en laat je verwennen.
Van kerstbrunch tot diner op Eerste of Tweede Kerstdag
Wat je plannen ook zijn, wij passen ons aan. Start de dag met een kerstbrunch, schuif aan voor een uitgebreide kerstlunch of beleef het ultieme diner met 4 of 6 gangen. Ook spontane borrelaars zijn welkom op het verwarmde winterterras. We maken kerst toegankelijk én bijzonder.
Met wie je ook komt – wij hebben plek
Koppels, gezinnen, vriendengroepen of oma en opa – onze brasserie is voor iedereen ingericht. Kids krijgen een eigen menu, stelletjes kiezen voor een knus tafeltje en groepen kunnen reserveren voor lange tafels met shared dining. We denken graag met je mee.