Kerstavonddonderdag 24 december
Een rustige, sfeervolle opmaat naar de feestdagen. Reserveer het tijdstip dat jou het beste uitkomt.
Kerst 2026 op de Koemarkt
Op kerstavond, eerste en tweede kerstdag staan Roy, Jim en het hele team voor je klaar. Jij schuift aan, wij doen de rest. Ook de afwas.
Alle drie de dagen à la carte. Online reserveren heeft onze voorkeur.
Nog even geduld…
tot kerstavond. De slee is al onderweg; wij hangen vast de lampjes op.
Drie dagen lang serveren we gewoon onze à-la-cartekaart. Je kiest dus zelf wat je het lekkerst vindt en wij zorgen voor de rest, van het eerste glas tot het laatste hapje.
Een rustige, sfeervolle opmaat naar de feestdagen. Reserveer het tijdstip dat jou het beste uitkomt.
Lunch en diner van de kaart. Het diner serveren we in twee shifts.
Precies als eerste kerstdag: lunch en diner van de kaart, het diner in twee shifts.
Liever thuis aan de kersttafel, maar wél het eten van 1434? Bestellen en afhalen kan tijdens de kerstdagen in overleg. Bel of mail ons ruim van tevoren, dan zorgen we dat alles op tijd voor je klaarstaat.
Mail voor afhalen (0299) 76 90 12Een high tea met de familie, een high wine met vrienden, een kerstborrel met collega's of een zakelijke bijeenkomst in december? We stellen het arrangement graag samen in overleg, helemaal naar jouw wensen. Mail of bel ons even, dan denken we met je mee.
Mail je wensen Bel onsJe verlanglijstje voor de Kerstman mag dit jaar kort zijn: een tafel bij 1434.
Reserveren gaat het makkelijkst via ons online reserveringssysteem. Je ziet direct welke tijden nog vrij zijn en ontvangt meteen een bevestiging. Liever even bellen? Dat kan natuurlijk ook.
Tip: de kerstdagen zijn snel vol en er is een wachtlijst. Hoe eerder je reserveert, hoe groter de kans op jouw favoriete tijd.